Bakır Dünyası

Bakır Dünyası Hakkında

Bakır Dünyası, bu sektöre ilk adımını 2003 yılında attı. Kuruluş ve merkez şubesi Eminönü’ndedir. 2015 yılında Bakır dünyası ikinci şubesini İstoç’ta açtı ve 2021 yılında İstoç mağazasını Balat’a taşıdı. Bakır Dünyası imalat, toptan satış, perakende satış ve e-ticaret yapmaktadır. Bu süreçte 10.000’den fazla ürün çeşitliliğine sahip bir firma olmuştur. Ürünleri, insanların mutfağından, salonuna, restoranların mutfağından, masasına, otellerin ihtişamlı lobisinden, cami kubbesine, dizi ve filmlerin saray sahnelerinden, savaş sahnelerine kadar birçok yerde bulunmuştur. Bu çeşitlilik ile sektörün tüm bakır ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmıştır. Müşteri odaklı olup yaratıcı eserler çıkarmaktan hiç vazgeçmemiştir. Güçlü kadrosuyla ilk günkü gibi kalite ve müşteri memnuniyetinden hiç ödün vermeden yoluna devam etmektedir.    

 

MİSYON

Misyonumuz, etkinliğimiz, çevikliğimiz ve verimliliğimizle çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

VİZYON

Vizyonumuz, ülke genelinde bakır ve pirinç denildiğinde akla gelen ilk firma olmak, teknoloji ve dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak uluslararası bir firma olup ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bakır Dünyası

Bizimle İletişime Geçin

Adres

Prof. Cemil Birsel cad. Nezihbey İş Hanı No:26/1312 Süleymaniye-Eminönü-İstanbul

Yavuz Sultan Selim mah. Müstantik cad. No:33/1 
Balat-Fatih-İstanbul

Telefon

0212 514 34 29

 

0212 659 8532

Mail

info@sanalbakirdunyasi.com

 

info@sanalbakirdunyasi.com