İnternete özel Havale / EFT ödeme yöntemine %10 İNDİRİM...                                3000TL üstü Kargo BEDAVA

Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat ve İade-Değişim Koşulları

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin:

Siparişiniz hazırlık aşamasında ise eğer ürününüz henüz kargo yetkililerine teslim edilmediyse, 0544 391 7693 numarasını arayarak ya da info@sanalbakirdunyasi.com adresine mail göndererek iptal talebinizi bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir. Hafta içi ve Cumartesi 08.00 ile 18.30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Değişim ve Ücret İade Süreci:

Sipariş kargo teslimi sırasında kontrol edilmedir. Eğer pakette ezik, kırık vb. belirtiler varsa teslim almayınız. Kusur ve hata olmayan ürünlerin değişim-iade karar verme hakkı Bakır dünyası firmasına aittir. Ürün alıcıya ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde değişim-iade etmek istediği ürünler ile ilgili info@sanalbakirdunyasi.com adresine mail atabilir ve talep edilen ürünün değişim-iadesi süreciyle ilgili her zaman bu adresten bilgi isteyebilirsiniz. İade ürününüz Bakır Dünyası yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlarına uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

  • Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve paketleme hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
  • Bakır dünyası şeridi yırtılmış çıkarılmış ürünler kullanılmış sayılmaktadır.
  • Ürünün satış faturasını kargoyla mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
  • İade durumunda, satış + iade kargoları alıcıya aittir.
  • Birçok üründe özellikle dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerde değişim-iade şartlarını belirleme hakkı kötü niyetli kullanımı engellemek için Bakır Dünyası firmasının insiyatifindedir. 

Not: Bu kısımda yazan iade süreci şartları sadece website’mizden alınan ürünler için geçerlidir. Bunun dışındaki satın alımlarda iade şartlarını belirleme hakkı tarafımıza aittir.

İade, Değişim Adresi ve Kargo Firması: ARAS KARGO olarak belirtilmelidir.

Not : İade onayı için info@sanalbakirdunyasi.com mail adresine veya 0544 391 7693 numaralı telefona ulaşınız. Onay alınmadan iade yapılan ürünler işleme alınmamaktadır.

  • Kargo: ARAS Kargo
  • Firma kodu: Zekeriya Akşit (2310954551106)
  • Adres : Ord. Prof. Cemil Birsel Cad. Nezihbey İş Hanı No:26/1312 Süleymaniye/Eminönü/İstanbul
  • Mail: info@sanalbakirdunyasi.com
Sepetim
Giriş

Hesabınız yok mu?